Monitory oddechu Angelcare 2 szt.

Popularne 

 Inne / Dodane 1 rok temu przez Blizniacze Szczescie / 238 wyświetlenia

350.00 ZŁ

Jeżeli Wasze bliźniaki są wcześniakami i otrzymały wskazania do monitorowania funkcji oddechowych, a nie chcecie inwestować w bardzo drogie urządzenia, które tylko przez krótki okres czasu będą Wam służyły, zachęcamy do wypożyczenia monitorów oddechu renomowanej firmy Angel Care! Tylko u nas wypożyczycie takie monitory dwa na dowolny okres czasu, jaki będzie Wam potrzebny.

UWAGA! NIE WYPOŻYCZAMY MONITORÓW OSOBNO JEDYNIE W KOMPLECIE 2 SZTUKI!
Monitor oddechu (ruchu) Angelcare AC300 to urządzenie, które w warunkach domowych czuwa nad bezpieczeństwem dziecka podczas snu. Dwie płytki sensoryczne umieszczone pod materacem w łóżeczku rejestrują każdy ruch niemowlęcia, nawet tak delikatny jak ruch oddechowy klatki piersiowej podczas snu. W przypadku wystąpienia zagrażającego życiu bezdechu (20sek.) monitor uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm. Dzięki temu możliwa jest szybka reakcja rodziców i natychmiastowe udzielenie pomocy (czasem sam sygnał dźwiękowy powoduje wybudzenie dziecka z głębokiego snu i powrót normalnego oddechu). Monitor jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym dla dziecka. Płytki sensoryczne nie mają bezpośredniego kontaktu z dzieckiem, nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii.

Charakterystyka urządzenia:

•   Alarm w przypadku wystąpienia bezdechu – w przypadku braku ruchu/oddechu przez 20 sekund, monitor uruchamia dźwiękowy i wizualny alarm.

•   Sygnał ostrzegawczy przed alarmem – po 15 sekundach braku ruchu/oddechu włącza się poprzedzający alarm sygnał ostrzegawczy.

•   Sygnalizacja ruchu/oddechu dziecka – każdy ruch/oddech sygnalizowany jest na monitorze poprzez miganie zielonej diody i dodatkowo dźwiękiem „tik” (opcjonalnie).

•   Regulacja czułości płytek – czułość płytek sensorycznych jest wstępnie ustawiona, w razie potrzeby można ją zmienić przy pomocy pokrętła znajdującego się z tyłu monitora.

•   Wskaźnik niskiego poziomu baterii – na monitorze zaświeca się lampka sygnalizująca niski poziom baterii i monitor wydaje dźwięk szybkiego „klikania”.

•   Zasilanie bateryjne – 2 x AA (nie dołączone).

•   W zestawie – monitor i dwie płytki sensoryczne.

25 zł/tydzień
80 zł/miesiąc
Ceny za dwa komplety monitorów!

  • Depozyt: : 400 zł

Dodaj komentarz

lub